تزال شاپ

عضویت و خرید از تزال تیکت به معنی توافق کامل شما با شرایط ذیل می‌باشد.

۱. اطلاعات هویتی

ثبت نام و ورود در تزال تیکت تنها به وسیله شماره تلفن همراه خریدار انجام می‌پذیرد. اما خرید بلیت بعضی از رویدادها نیازمند اطلاعات بیشتری از خریدار می‌باشد. در روند خرید اینگونه رویدادها، اطلاعات مورد نیاز از کاربر دریافت می‌گردد و ملاک تزال تیکت صحت اعتبار وارد شده توسط کاربر می‌باشد.

۲. رزرو صندلی

از لحظه کلیک بر روی دکمه “مشاهده بلیت” به مدت ۵ دقیقه صندلی ها در رزرو شما باقی می‌ماند و چنانچه به هر دلیل موفق به پرداخت نشوید، صندلی از رزرو شما خارج می‌شود. همچنین در صورتی که قبل از پایان ۱۰ دقیقه از سامانه خارج شده و مجدد وارد شوید، باید روند خرید را مجدداً طی کنید و برای مشاهده صندلی‌هایی که در رزرو شما هستند باید با وارد کردن شماره تلفن همراه خود به سامانه وارد (لاگین) شوید.

۳. دریافت بلیت

بلیت در سامانه تزال تیکت به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود و به طور کلی نیاز به چاپ آن نمی‌باشد. کاربر پس از نهایی شدن مراحل خرید، بلیت خود را به صورت فایل قابل دانلود دریافت می‌نماید. همچنین از طریق منو “خرید ها” امکان دانلود مجدد بلیت وجود دارد. در صورتی که رویدادی نیازمند بلیت چاپی باشد، در توضیحات مربوط به آن رویداد ذکر می‌گردد.

۴. کنترل بلیت

کنترل بلیت در اکثر رویدادهای تزال تیکت به صورت الکترونیکی و بوسیله دستگاه بارکدخوان انجام می‌شود. در صورتی که در مکان رویدادی دستگاه بارکدخوان موجود نباشد، کیوسک چاپ بلیت موجود خواهد بود که با وارد کردن کدرهگیری که هنگام خرید برای کاربر پیامک شده است، بلیت کاغذی دریافت می‌گردد.

۵. ابطال بلیت

در حال حاضر امکان ابطال بلیت فروخته شده در سامانه تزال تیکت به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌باشد.

۶. انتقال بلیت و مالکیت

دارنده بلیت مالک آن بر شمرده می‌شود. لذا مسئولیت حفظ و نگهداری آن بر عهده کاربر می‌باشد و سامانه هیچگونه مسئولیتی در خصوص مفقود، مخدوش و کُپی شدن بلیت ندارند.

۷. کارت شناسایی

به طور کلی دارنده بلیت مالک آن شناخته می‌شود و نیاز به ارائه کارت شناسایی نمی‌باشد. اما در صورتی که برای ورود به سالن در رویدادی خاص نیاز به ارائه کارت شناسایی مانند کارت ملی یا کارت پرسنلی باشد، در اطلاعات رویداد ذکر گردیده است.

۸. جعل بلیت

در صورت مشاهده بلیت جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.

۹. اعتبار بلیت

فروش بلیت رویدادها در تاریخ معین شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی است در صورت عدم استفاده از بلیت در زمان تعیین شده، بلیت فاقد اعتبار خواهد بود.

۱۰. اشخاص

با توجه به دستورالعمل‌های صادر شده از سازمان‌های ذیصلاح، در مواردی محدودیت سنی برای شرکت در رویداد ( فیلم، تئاتر، سرگرمی و همایش) ایجاد می‌گردد. خواهشمند است به محدودیت های سنی اشاره شده در تزال تیکت توجه داشته و از خرید بلیت برای افراد زیر سن معین شده پرهیز نمایید.

۱۱. مسئولیت

این سامانه تنها ارائه دهنده خدمات برای فروش بلیت می‌باشد و هیچ تعهد و مسئولیتی در خصوص محتوای رویداد ندارد و با توجه به اعلام مسئولان ذیصلاح در این حوزه اقدام به فروش بلیت گردیده است.

۱۲. مجوز های قانونی

تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

۱۳. تغییر زمان بندی

در صورت لغو شدن یا تغییر زمان و احاله واقعه هنری به ایام آینده، مسترد نمودن مبلغ بلیت فقط در صورت تصمیم مقامات ذیصلاح از طریق این سامانه میسر خواهد بود. در غیر اینصورت خریداران می‌بایستی جهت اطلاع از آخرین وضعیت و یا دریافت وجه واریزی خود، با شماره تماس‌های اعلام شده برای آن رویداد تماس حاصل نمایند.

۱۴. رعایت قوانین و شئونات اسلامی

به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرای رویداد ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد. چنانچه به دلیل عدم رعایت موارد فوق از حضور دارنده بلیت در سالن اجرا جلوگیری گردد، سامانه تزال تیکت هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.

 

تزال تیکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا در صورت لزوم قسمتی یا تمامی موارد این سند را مورد بازبینی و تغییرات قرار دهد.

ارتباط با ما

نماد ها

logo-samandehi
frame
۱۴۰۲/۱۱/۱۸ ۲۰:۴۲
تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت تزال تیکت محفوظ می باشد. 
تماس با ما : 04135595009

استان خود را انتخاب کنید

همه استان ها
همه استان ها
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بخیاری
خراسان جنوبی
خراسان رضوی
خراسان شمالی
خوزستان
زنجان
سمنان
سیستان بلوچستان
فارس
قزوین
قم
کردستان
کرمان
کرمانشاه
كهكيلويه و بويراحمد
گلستان
گیلان
لرستان
مازندران
مرکزی
هرمزگان
همدان
یزد
ورود/ثبت نام
یک کد تأیید به شماره شما ارسال می شود
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:60)